Haftasonu evde olmak güzel şeymiş:)

Bu haftasonu hastalandığım için dışarda hiçbir program yapmadık ve bol bol dinlendik. Uzun zaman sonra öğlen uykusunun tadına varabildim:) En azından 2 yıldır öğlen uyumadığımı biliyorum ve bu haftasonu 4  saat uyuyarak rekorumu kırdım:)
Fırsat bulduğum bir zamanda da bikaç bişiler hazırladım minikbaykuşlarıma...
Epeydir Kağan'a karatahta alıyım diye düşünüyordum, sonra dedim ki neden ben yapmıyım..
Gidip bir yapı marketten aldığım fırça, karatahta boyası ve resim altlığı olarak kullanılan ince bir tahta malzemeden oluşan karatahtamı boyadım nihayet. Öğrencilik zamanlarıma döndüm bu karatahta ile:) Kağan efendi gidip geldikçe çiziyor bişiler. Bu sıralar bir de nokta-çizgi ve yuvarlak çizmeyi öğrendi ki kaç kalem kırıldı o noktalar çizilirken:)İşte böyle oldu... Kavanoz ve sandık boyama denemelerim de oldu aslında, onlar için de sıvı tebeşir kullandım ama pek memnun kalmadım açıkçası. En iyisi bildiğimiz toz tebeşir.. Onları da bir ara paylaşırım..

Bir de bu var, minikbaykuşlarım için hazırladığım ufak posterler:) Abi-kardeş baykuşlar...


Sonra bi de banyo için aşağıdaki çiçeklerimi yaptım...


Bol dinlenmeceli, güzel bir haftasonu daha olsun, önümüzdeki haftasonu Bodrum'da acısını çıkartırız nasıl olsa:)
2 yorum:

  1. Ben de istiyoruuum bundan :) dinlenmek ve uyumak ne güzel şeyler değil mi? ben de uzağım da o keyiften, sen tadını çıkart :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahh ahh o güzelim haftasonu geçti gitti vala Esracım:) Sakin haftasonlarını özlüyorum ben de... Hem bir baykuş hem bir yumurta fazla yoruyormuş insanı...

      Sil